SPLITSKA KOŠARKAŠKA LIGA
Posk Dolina Gleznjeva
Posk Dolina Gleznjeva
Mateo Zemunik
STATISTIKA ·
2026/2027
8.3
POENI
PPG
4.3
SKOKOVI
RPG
0.7
ASISTENCIJE
APG
- Ime
- Mateo Zemunik
- Trenutna ekipa
- Posk Dolina Gleznjeva
Splitska Kosarkaska Liga
| Sezona | Ekipa | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | G | RPG | APG | SPG | TPG | BPG | PPG | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Posk Dolina Gleznjeva | 10 | 13 | 76.9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 100.0 | 2 | 13 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 25 | 3 | 4.3 | 0.7 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 8.3 | 13.33 |
| 2022/2023 | Posk Dolina Gleznjeva | 40 | 81 | 49.4 | 1 | 6 | 16.7 | 7 | 16 | 43.8 | 5 | 62 | 8 | 7 | 6 | 24 | 0 | 90 | 13 | 4.8 | 0.4 | 0.6 | 0.5 | 0.5 | 6.9 | 8.38 |
| 2023/2024 | Posk Dolina Gleznjeva | 37 | 52 | 71.2 | 0 | 3 | 0.0 | 6 | 13 | 46.2 | 3 | 60 | 7 | 6 | 4 | 14 | 0 | 80 | 9 | 6.7 | 0.3 | 0.8 | 0.7 | 0.4 | 8.9 | 13.67 |
| 2024/2025 | Posk Dolina Gleznjeva | 59 | 97 | 60.8 | 0 | 5 | 0.0 | 26 | 53 | 49.1 | 9 | 83 | 6 | 6 | 10 | 24 | 0 | 144 | 14 | 5.9 | 0.6 | 0.4 | 0.4 | 0.7 | 10.3 | 12.57 |
| 2025/2026 | Posk Dolina Gleznjeva | 39 | 57 | 68.4 | 0 | 3 | 0.0 | 13 | 20 | 65.0 | 5 | 28 | 7 | 5 | 8 | 8 | 16 | 91 | 7 | 4.0 | 0.7 | 1.0 | 0.7 | 1.1 | 13.0 | 15.14 |
| Ukupno | - | 185 | 300 | 61.7 | 1 | 17 | 5.9 | 57 | 107 | 53.3 | 24 | 246 | 31 | 27 | 31 | 74 | 20 | 430 | 46 | 5.3 | 0.5 | 0.7 | 0.6 | 0.7 | 9.3 | 12.04 |
Rezultati
ZADNJIH 5 UTAKMICA
| UTAKMICA | DATUM | R | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | VAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KK Bacvice - Posk Dolina Gleznjeva vs KK Bacvice 25/10/2026 | 25/10/2026 | W | 4 | 5 | 80% | — | — | 0% | — | — | 0% | 1 | 4 | 1 | — | 1 | 1 | — | 8 | 13 |
| Posk Dolina Gleznjeva - Adriatic OG vs Adriatic OG 11/10/2026 | 11/10/2026 | L | 2 | 3 | 66.7% | — | — | 0% | — | — | 0% | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 2 | — | 4 | 5 |
| Posk Dolina Gleznjeva - Podstrana/Adriatic vs Podstrana/Adriatic 03/10/2026 | 03/10/2026 | W | 4 | 5 | 80% | — | — | 0% | 5 | 5 | 100% | — | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 13 | 22 |
| Posk Dolina Gleznjeva - KK Kineski Zid vs KK Kineski Zid 28/03/2026 | 28/03/2026 | L | 8 | 14 | 57.1% | — | — | 0% | — | — | 0% | — | 8 | 3 | — | 2 | — | — | 16 | 23 |
| UKV Adriatic - Posk Dolina Gleznjeva vs UKV Adriatic 22/03/2026 | 22/03/2026 | W | 4 | 10 | 40% | — | — | 0% | 2 | 2 | 100% | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 4 | 10 | 14 |
Foto Galerija
PROFIL IGRAČA
O IGRAČU
Mateo Zemunik igra za sastav Posk Dolina Gleznjeva u sklopu Splitske Košarkaške Lige. U natjecateljskoj godini 2026/2027 po susretu prosječno upisuje 8.3 koševa, uz 4.3 uhvaćenih lopti i 0.7 dodavanja. Također, kroz detaljnu statistiku pokazuje čvrstu zaštitu obruča što ga s 1.0 blokade po utakmici stavlja među najbolje blokere natjecanja.
CAREER HIGHS
NA JEDNOJ UTAKMICI
REKORDI IGRAČA
POENIPTS
25
Mateo Zemunik je najviše zabio 25 poena u utakmici KK Dems : POSK Dolina Gleznjeva odigranoj 24/03/2024.
ASISTENCIJEAST
4
Mateo Zemunik je najviše upisao 4 asistencija u utakmici Posk Dolina Gleznjeva : KK Brda odigranoj 14/12/2024.
SKOKOVIREB
12
Mateo Zemunik je najviše uhvatio 12 skokova u utakmici Posk Dolina Gleznjeva : Adriatic OG odigranoj 19/01/2025.
















