SPLITSKA KOŠARKAŠKA LIGA
KK Marjan
KK Marjan
Mislav Lukač
STATISTIKA ·
2026/2027
12.0
POENI
PPG
2.0
SKOKOVI
RPG
0.7
ASISTENCIJE
APG
- Ime
- Mislav Lukač
- Trenutna ekipa
- KK Marjan
Splitska Kosarkaska Liga
| Sezona | Ekipa | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | G | RPG | APG | SPG | TPG | BPG | PPG | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | KK Marjan | 12 | 21 | 57.1 | 1 | 4 | 25.0 | 9 | 11 | 81.8 | 2 | 6 | 1 | 5 | 0 | 5 | 1 | 36 | 3 | 2.0 | 0.7 | 0.3 | 1.7 | 0.0 | 12.0 | 8.67 |
| 2017/2018 | Dalmacija | 90 | 143 | 62.9 | 28 | 63 | 44.4 | 47 | 67 | 70.1 | 32 | 75 | 12 | 38 | 4 | 40 | 0 | 311 | 15 | 5.0 | 2.1 | 0.8 | 2.5 | 0.3 | 20.7 | 19.20 |
| 2018/2019 | Dalmacija | 56 | 102 | 54.9 | 16 | 46 | 34.8 | 28 | 44 | 63.6 | 33 | 84 | 15 | 36 | 2 | 38 | 0 | 188 | 14 | 6.0 | 2.4 | 1.1 | 2.6 | 0.1 | 13.4 | 13.86 |
| 2019/2020 | Dalmacija | 39 | 75 | 52.0 | 21 | 53 | 39.6 | 33 | 39 | 84.6 | 37 | 63 | 16 | 22 | 1 | 21 | 0 | 174 | 10 | 6.3 | 3.7 | 1.6 | 2.2 | 0.1 | 17.4 | 19.50 |
| 2020/2021 | APP | 22 | 50 | 44.0 | 10 | 37 | 27.0 | 6 | 8 | 75.0 | 12 | 41 | 10 | 13 | 0 | 13 | 0 | 80 | 5 | 8.2 | 2.4 | 2.0 | 2.6 | 0.0 | 16.0 | 14.60 |
| 2021/2022 | KK Marjan | 77 | 159 | 48.4 | 47 | 114 | 41.2 | 41 | 57 | 71.9 | 49 | 123 | 14 | 68 | 10 | 43 | 0 | 336 | 18 | 6.8 | 2.7 | 0.8 | 3.8 | 0.6 | 18.7 | 16.61 |
| 2022/2023 | KK Marjan | 102 | 198 | 51.5 | 26 | 69 | 37.7 | 44 | 56 | 78.6 | 30 | 126 | 22 | 46 | 7 | 35 | 0 | 326 | 18 | 7.0 | 1.7 | 1.2 | 2.6 | 0.4 | 18.1 | 17.44 |
| 2023/2024 | KK Marjan | 76 | 149 | 51.0 | 13 | 39 | 33.3 | 22 | 26 | 84.6 | 20 | 79 | 11 | 20 | 5 | 34 | 0 | 213 | 15 | 5.3 | 1.3 | 0.7 | 1.3 | 0.3 | 14.2 | 13.67 |
| 2024/2025 | KK Marjan | 69 | 121 | 57.0 | 9 | 29 | 31.0 | 16 | 22 | 72.7 | 18 | 53 | 9 | 12 | 3 | 26 | 0 | 181 | 13 | 4.1 | 1.4 | 0.7 | 0.9 | 0.2 | 13.9 | 13.38 |
| 2025/2026 | KK Marjan | 26 | 46 | 56.5 | 3 | 8 | 37.5 | 8 | 9 | 88.9 | 12 | 27 | 6 | 5 | 0 | 10 | 6 | 69 | 6 | 4.5 | 2.0 | 1.0 | 0.8 | 0.0 | 11.5 | 13.83 |
| Ukupno | - | 569 | 1064 | 53.5 | 174 | 462 | 37.7 | 254 | 339 | 74.9 | 245 | 677 | 116 | 265 | 32 | 265 | 7 | 1914 | 117 | 5.8 | 2.1 | 1.0 | 2.3 | 0.3 | 16.4 | 15.82 |
Rezultati
ZADNJIH 5 UTAKMICA
| UTAKMICA | DATUM | R | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | VAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KK Marjan - Split International School Basketball vs Split International School Basketball 24/10/2026 | 24/10/2026 | W | 3 | 4 | 75% | — | 2 | 0% | 4 | 5 | 80% | — | — | — | 1 | — | 1 | — | 10 | 4 |
| KK Marjan - Adriatic OG vs Adriatic OG 18/10/2026 | 18/10/2026 | W | 5 | 7 | 71.4% | 1 | 1 | 100% | 2 | 2 | 100% | 1 | 1 | — | — | — | 4 | — | 15 | 11 |
| KK Marjan - Maestral vs Maestral 10/10/2026 | 10/10/2026 | W | 6 | 10 | 60% | — | — | 0% | 4 | 4 | 100% | 2 | 4 | 1 | 2 | — | 3 | — | 16 | 14 |
| KK Kineski Zid - KK Marjan vs KK Kineski Zid 03/10/2026 | 03/10/2026 | W | 3 | 7 | 42.9% | 1 | 2 | 50% | 1 | 2 | 50% | — | 2 | — | 2 | — | 1 | 1 | 10 | 4 |
| Adriatic OG - KK Marjan vs Adriatic OG 25/04/2026 | 25/04/2026 | L | 3 | 5 | 60% | — | 3 | 0% | — | — | 0% | 1 | 6 | — | 3 | — | 1 | 2 | 6 | 6 |
Foto Galerija
PROFIL IGRAČA
O IGRAČU
U Splitskoj Košarkaškoj Ligi, Mislav Lukač nosi dres momčadi KK Marjan. Tijekom sezone 2026/2027 bilježi prosječni učinak od 12.0 poena, 2.0 skokova i 0.7 asistencija po utakmici. Statistički parametri ga svrstavaju među boljim strijelcima svoje ekipe. Ranije je u sklopu istog natjecanja nastupao za: APP, Dalmacija.
CAREER HIGHS
NA JEDNOJ UTAKMICI
REKORDI IGRAČA
POENIPTS
34
Mislav Lukač je najviše zabio 34 poena u utakmici Dalmacija : KK Dems odigranoj 24/02/2018.
ASISTENCIJEAST
9
Mislav Lukač je najviše upisao 9 asistencija u utakmici KK Brda : KK Marjan odigranoj 10/04/2022.
SKOKOVIREB
14
Mislav Lukač je najviše uhvatio 14 skokova u utakmici KK Marjan : TTP odigranoj 30/01/2022.
























