SPLITSKA KOŠARKAŠKA LIGA
KK Bacvice
KK Bacvice
Juraj Novak
STATISTIKA ·
2026/2027
9.0
POENI
PPG
7.7
SKOKOVI
RPG
0.7
ASISTENCIJE
APG
- Ime
- Juraj Novak
- Trenutna ekipa
- KK Bacvice
Splitska Kosarkaska Liga
| Sezona | Ekipa | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | G | RPG | APG | SPG | TPG | BPG | PPG | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | KK Bacvice | 11 | 28 | 39.3 | 0 | 2 | 0.0 | 5 | 7 | 71.4 | 2 | 23 | 0 | 3 | 5 | 6 | 2 | 27 | 3 | 7.7 | 0.7 | 0.0 | 1.0 | 1.7 | 9.0 | 11.00 |
| 2013/2014 | KK Bacvice | 13 | 38 | 34.2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 13 | 46.2 | 2 | 35 | 2 | 3 | 5 | 20 | 0 | 32 | 8 | 4.4 | 0.3 | 0.3 | 0.4 | 0.6 | 4.0 | 5.13 |
| 2014/2015 | Bačvice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2015/2016 | Bačvice | 34 | 81 | 42.0 | 0 | 2 | 0.0 | 11 | 15 | 73.3 | 7 | 78 | 3 | 18 | 13 | 22 | 0 | 79 | 9 | 8.7 | 0.8 | 0.3 | 2.0 | 1.4 | 8.8 | 12.11 |
| 2016/2017 | KK Bacvice | 75 | 138 | 54.3 | 0 | 1 | 0.0 | 37 | 56 | 66.1 | 18 | 132 | 8 | 25 | 39 | 40 | 0 | 187 | 15 | 8.8 | 1.2 | 0.5 | 1.7 | 2.6 | 12.5 | 18.40 |
| 2017/2018 | KK Bacvice | 36 | 90 | 40.0 | 0 | 1 | 0.0 | 16 | 26 | 61.5 | 16 | 112 | 8 | 21 | 27 | 29 | 0 | 88 | 14 | 8.0 | 1.1 | 0.6 | 1.5 | 1.9 | 6.3 | 11.79 |
| 2018/2019 | KK Bacvice | 46 | 86 | 53.5 | 0 | 0 | 0 | 21 | 38 | 55.3 | 21 | 102 | 12 | 30 | 17 | 28 | 0 | 113 | 14 | 7.3 | 1.5 | 0.9 | 2.1 | 1.2 | 8.1 | 12.71 |
| 2019/2020 | Bačvice | 22 | 56 | 39.3 | 0 | 1 | 0.0 | 10 | 21 | 47.6 | 5 | 73 | 9 | 19 | 11 | 18 | 0 | 54 | 11 | 6.6 | 0.5 | 0.8 | 1.7 | 1.0 | 4.9 | 7.91 |
| 2020/2021 | KK Bacvice | 18 | 47 | 38.3 | 0 | 0 | 0 | 13 | 15 | 86.7 | 4 | 40 | 2 | 4 | 2 | 13 | 0 | 49 | 5 | 8.0 | 0.8 | 0.4 | 0.8 | 0.4 | 9.8 | 12.40 |
| 2021/2022 | KK Bacvice | 76 | 172 | 44.2 | 0 | 0 | 0 | 26 | 70 | 37.1 | 9 | 183 | 5 | 23 | 39 | 34 | 0 | 178 | 15 | 12.2 | 0.6 | 0.3 | 1.5 | 2.6 | 11.9 | 16.73 |
| 2022/2023 | KK Bacvice | 40 | 99 | 40.4 | 0 | 0 | 0 | 17 | 39 | 43.6 | 18 | 110 | 10 | 17 | 14 | 27 | 0 | 97 | 13 | 8.5 | 1.4 | 0.8 | 1.3 | 1.1 | 7.5 | 11.62 |
| 2023/2024 | KK Bacvice | 63 | 144 | 43.8 | 0 | 0 | 0 | 30 | 52 | 57.7 | 19 | 166 | 5 | 29 | 37 | 27 | 0 | 156 | 14 | 11.9 | 1.4 | 0.4 | 2.1 | 2.6 | 11.1 | 17.93 |
| 2024/2025 | UKV Adriatic | 24 | 46 | 52.2 | 0 | 0 | 0 | 13 | 21 | 61.9 | 9 | 65 | 4 | 10 | 18 | 19 | 0 | 61 | 12 | 5.4 | 0.8 | 0.3 | 0.8 | 1.5 | 5.1 | 9.75 |
| 2025/2026 | UKV Adriatic | 9 | 18 | 50.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50.0 | 1 | 15 | 2 | 3 | 1 | 8 | 3 | 20 | 6 | 2.5 | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 3.3 | 4.17 |
| Ukupno | - | 467 | 1043 | 44.6 | 0 | 7 | 0.0 | 207 | 377 | 54.7 | 131 | 1134 | 70 | 205 | 228 | 291 | 5 | 1141 | 139 | 8.1 | 1.0 | 0.5 | 1.5 | 1.6 | 8.1 | 12.38 |
Rezultati
ZADNJIH 5 UTAKMICA
| UTAKMICA | DATUM | R | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | VAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KK Bacvice - Posk Dolina Gleznjeva vs Posk Dolina Gleznjeva 25/10/2026 | 25/10/2026 | L | 2 | 7 | 28.6% | — | 1 | 0% | — | — | 0% | 2 | 9 | — | 2 | 4 | 2 | — | 4 | 9 |
| UKV Adriatic - KK Bacvice vs UKV Adriatic 17/10/2026 | 17/10/2026 | L | 4 | 11 | 36.4% | — | — | 0% | — | 1 | 0% | 1 | 12 | — | 1 | 4 | — | — | 8 | 16 |
| KK Bacvice - UKV Adriatic vs UKV Adriatic 10/10/2026 | 10/10/2026 | L | 4 | 14 | 28.6% | — | — | 0% | 4 | 5 | 80% | — | 8 | — | — | — | 2 | — | 12 | 7 |
| KK Bacvice - Adriatic OG vs Adriatic OG 03/10/2026 | 03/10/2026 | L | 5 | 7 | 71.4% | — | 1 | 0% | 1 | 2 | 50% | — | 6 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 11 | 13 |
| UKV Adriatic - KK Marjan vs KK Marjan 29/03/2026 | 29/03/2026 | L | — | — | 0% | — | — | 0% | — | — | 0% | — | 3 | 1 | — | — | 1 | 1 | — | 4 |
Foto Galerija
PROFIL IGRAČA
O IGRAČU
Juraj Novak igra za sastav KK Bacvice u sklopu Splitske Košarkaške Lige. Tijekom sezone 2026/2027 bilježi prosječni učinak od 9.0 poena, 7.7 skokova i 0.7 asistencija po utakmici. Svojim se učinkom ističe među boljim skakačima svoje ekipe. Također, kroz detaljnu statistiku pokazuje čvrstu zaštitu obruča što ga s 1.7 blokade po utakmici stavlja među najbolje blokere natjecanja. Prije toga je u ovoj ligi igrao i za: Bačvice.
CAREER HIGHS
NA JEDNOJ UTAKMICI
REKORDI IGRAČA
POENIPTS
26
Juraj Novak je najviše zabio 26 poena u utakmici Al Amo : Kk Bacvice odigranoj 28/11/2021.
ASISTENCIJEAST
6
Juraj Novak je najviše upisao 6 asistencija u utakmici KK Brda : KK Bačvice odigranoj 26/11/2017.
SKOKOVIREB
19
Juraj Novak je najviše uhvatio 19 skokova u utakmici Al Amo : Kk Bacvice odigranoj 28/11/2021.































