SPLITSKA KOŠARKAŠKA LIGA
Bambina
Bambina
Petar Barišić
STATISTIKA ·
2026/2027
14.0
POENI
PPG
1.5
SKOKOVI
RPG
2.5
ASISTENCIJE
APG
- Ime
- Petar Barišić
- Trenutna ekipa
- Bambina
Splitska Kosarkaska Liga
| Sezona | Ekipa | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | G | RPG | APG | SPG | TPG | BPG | PPG | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026/2027 | Bambina | 2 | 5 | 40.0 | 7 | 12 | 58.3 | 3 | 5 | 60.0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 | 4 | 3 | 28 | 2 | 1.5 | 2.5 | 1.0 | 1.0 | 0.0 | 14.0 | 13.00 |
| 2013/2014 | Visoka | 11 | 23 | 47.8 | 3 | 11 | 27.3 | 3 | 4 | 75.0 | 3 | 12 | 4 | 7 | 0 | 9 | 0 | 34 | 3 | 4.0 | 1.0 | 1.3 | 2.3 | 0.0 | 11.3 | 8.33 |
| 2015/2016 | Bambina | 64 | 112 | 57.1 | 21 | 59 | 35.6 | 23 | 34 | 67.6 | 46 | 77 | 30 | 33 | 4 | 38 | 0 | 214 | 14 | 5.5 | 3.3 | 2.1 | 2.4 | 0.3 | 15.3 | 17.21 |
| 2016/2017 | Bambina | 26 | 55 | 47.3 | 9 | 38 | 23.7 | 24 | 31 | 77.4 | 20 | 39 | 10 | 18 | 1 | 24 | 0 | 103 | 9 | 4.3 | 2.2 | 1.1 | 2.0 | 0.1 | 11.4 | 10.00 |
| 2017/2018 | Bambina | 40 | 83 | 48.2 | 14 | 40 | 35.0 | 26 | 34 | 76.5 | 27 | 61 | 9 | 23 | 1 | 23 | 0 | 148 | 11 | 5.5 | 2.5 | 0.8 | 2.1 | 0.1 | 13.5 | 13.27 |
| 2018/2019 | Bambina | 42 | 69 | 60.9 | 19 | 51 | 37.3 | 17 | 25 | 68.0 | 38 | 55 | 20 | 23 | 1 | 21 | 0 | 158 | 11 | 5.0 | 3.5 | 1.8 | 2.1 | 0.1 | 14.4 | 16.55 |
| 2019/2020 | Bambina | 43 | 67 | 64.2 | 22 | 63 | 34.9 | 41 | 53 | 77.4 | 52 | 61 | 27 | 28 | 8 | 23 | 0 | 193 | 10 | 6.1 | 5.2 | 2.7 | 2.8 | 0.8 | 19.3 | 23.60 |
| 2020/2021 | Bambina | 11 | 25 | 44.0 | 2 | 15 | 13.3 | 8 | 12 | 66.7 | 13 | 18 | 7 | 10 | 0 | 7 | 0 | 36 | 3 | 6.0 | 4.3 | 2.3 | 3.3 | 0.0 | 12.0 | 11.00 |
| 2021/2022 | Bambina | 30 | 70 | 42.9 | 25 | 91 | 27.5 | 24 | 38 | 63.2 | 29 | 73 | 16 | 27 | 0 | 26 | 0 | 159 | 11 | 6.6 | 2.6 | 1.5 | 2.5 | 0.0 | 14.5 | 11.82 |
| 2022/2023 | Bambina | 44 | 84 | 52.4 | 19 | 66 | 28.8 | 25 | 45 | 55.6 | 27 | 52 | 15 | 19 | 0 | 19 | 0 | 170 | 9 | 5.8 | 3.0 | 1.7 | 2.1 | 0.0 | 18.9 | 15.33 |
| 2023/2024 | Bambina | 50 | 101 | 49.5 | 37 | 112 | 33.0 | 36 | 51 | 70.6 | 51 | 98 | 12 | 31 | 2 | 30 | 0 | 247 | 12 | 8.2 | 4.3 | 1.0 | 2.6 | 0.2 | 20.6 | 19.83 |
| 2024/2025 | Bambina | 12 | 27 | 44.4 | 12 | 40 | 30.0 | 11 | 14 | 78.6 | 32 | 31 | 9 | 17 | 1 | 19 | 0 | 71 | 8 | 3.9 | 4.0 | 1.1 | 2.1 | 0.1 | 8.9 | 10.13 |
| 2025/2026 | Bambina | 10 | 11 | 90.9 | 0 | 13 | 0.0 | 11 | 15 | 73.3 | 16 | 21 | 3 | 9 | 1 | 5 | 11 | 31 | 3 | 7.0 | 5.3 | 1.0 | 3.0 | 0.3 | 10.3 | 15.00 |
| Ukupno | - | 385 | 732 | 52.6 | 190 | 611 | 31.1 | 252 | 361 | 69.8 | 359 | 601 | 164 | 247 | 19 | 248 | 14 | 1592 | 106 | 5.7 | 3.4 | 1.5 | 2.3 | 0.2 | 15.0 | 15.20 |
Rezultati
ZADNJIH 5 UTAKMICA
| UTAKMICA | DATUM | R | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | AST | REB | STL | TO | BLK | PF | FD | PTS | VAL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bambina - Split International School Basketball vs Split International School Basketball 17/10/2026 | 17/10/2026 | W | 1 | 1 | 100% | — | 6 | 0% | 4 | 6 | 66.7% | 8 | 5 | 1 | 1 | — | — | — | 6 | 11 |
| Bambina - Split International School Basketball vs Split International School Basketball 10/10/2026 | 10/10/2026 | W | 1 | 3 | 33.3% | 3 | 6 | 50% | 2 | 2 | 100% | 4 | 1 | — | 2 | — | 3 | — | 13 | 8 |
| UKV Adriatic - Bambina vs UKV Adriatic 03/10/2026 | 03/10/2026 | W | 1 | 2 | 50% | 4 | 6 | 66.7% | 1 | 3 | 33.3% | 1 | 2 | 2 | — | — | 1 | 3 | 15 | 17 |
| KK Dems - Bambina vs KK Dems 29/03/2026 | 29/03/2026 | L | 2 | 5 | 40% | 2 | 6 | 33.3% | — | 2 | 0% | 2 | 3 | 1 | 3 | — | 2 | 4 | 10 | 6 |
| Bambina - KK Marjan vs KK Marjan 01/03/2026 | 01/03/2026 | W | 3 | 4 | 75% | — | 4 | 0% | 3 | 5 | 60% | 5 | 10 | — | 6 | — | 1 | 2 | 9 | 12 |
Foto Galerija
PROFIL IGRAČA
O IGRAČU
U Splitskoj Košarkaškoj Ligi, Petar Barišić nosi dres momčadi Bambina. Tijekom sezone 2026/2027 bilježi prosječni učinak od 14.0 poena, 1.5 skokova i 2.5 asistencija po utakmici. Statistički parametri ga svrstavaju među boljim strijelcima svoje ekipe. Također, kroz detaljnu statistiku pokazuje odličan šut za tri poena (uz preko 58% uspješnosti). Prije toga je u ovoj ligi igrao i za: Visoka.
CAREER HIGHS
NA JEDNOJ UTAKMICI
REKORDI IGRAČA
POENIPTS
42
Petar Barišić je najviše zabio 42 poena u utakmici Bambina : Adriatic odigranoj 18/01/2020.
ASISTENCIJEAST
11
Petar Barišić je najviše upisao 11 asistencija u utakmici Bambina : Brda odigranoj 20/12/2015.
SKOKOVIREB
15
Petar Barišić je najviše uhvatio 15 skokova u utakmici Bambina : KK Brda odigranoj 23/03/2024.































